Spēcīgs un vesels ķermenis

Spēcīgs un vesels ķermenis deju centrā “Cukurfabrikā”!

Dodoties ikdienas gaitās, atceries par sevi pašu!  No mums katra sākas mūsu Pasaule un no tās – attiecības ar līdzcilvēkiem, kurus spējam mīlēt, uzklausīt un būt tā uzmundrinošā dzirkstelīte blakus, ja paši esam piepildīti un harmonijā! Smelies iedvesmu un dodies bagātinošu emociju medībās uz deju centru “Cukurfabrika”!

Izbaudi Zumba® nodarbības ar Ilzi Skrabi! “Treniņam nav jābūt nedz smagam, nedz apnicīgam, tieši pretēji – Zumba® kustības un mūzika ļauj aizmirst par dienas nebūšanām un atbrīvoties no visa, izņemot smaidu!

ABS & Roll ar Raiti Kraslovski un Ritu Saltumu ir vidējas intensitātes intervālu treniņš, kurā tiek nodarbinātas svarīgākās ķermeņa muskuļu grupas, ar īpašu uzsvaru uz korsetes muskuļu grupām (vēdera, muguras, sānu). Uzlabo vispārējo fizisko formu, attīsta izturību un spēku izmantojot savu svaru un papildu inventāru.

Balets / Klasiskās dejas nodarbība pie Initas Upmales izkopj precīzas dejošanas kustības un žestus.
Veicina lokanības, kustību plastiskuma un muzikalitātes attīstību, kā arī stimulē graciozas stājās un perfektas gaitas veidošanos.

TRX®piekares treniņsistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru.

TRX® nodarbība pieaugušajiem kā ARĪ bērniem un jauniešiem – ieteicams bērniem/jauniešiem no 10-16 gadu vecumam. Nodarbība ir īpaši pielāgota jauniešu organismiem ar specifiskiem vingrojumiem un slodzi nodarbības laikā. Tiek iemācīti visi vingrojumu izpildes pamati un treneris seko līdz jauniešu vingrojumu izpildes tehnikai.