Renārs Bodnieks

  Sportot ir nepieciešams , lai būtu vesels, slaids, skaists, stiprs, lai kontrolētu sevi un savu ķermeni. Es uzskatu, ka fiziskās nodarbes  palīdz uzlabot garīgo pašsajūtu. Zinātnieki ir pierādījuši, ka fiziski aktīvi cilvēki, kas uzturā lieto veselīgu pārtiku, dzīvo daudz ilgāku un laimīgāku dzīvi.:)
 

Šobrīd studēju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kvalifikācijā sporta zinātne. Es esmu nodarbojies ar vairākiem sporta veidiem. Mans pirmais sporta veids bija futbols, kurā trenējos vairākus gadus. Paralēli sāku nodarboties ar peldēšanu, tad pārgāju uz apvienoto cīņas mākslu. Tālāk izdomāju attīstīt savas spējas vieglatlētikā un laikmetīgajā dejošanā. No šīs pieredzes visas dzīves laikā esmu ieguvis daudz un dažādas zināšanas un turpinu tās iegūt augstskolā, kurā pašlaik mācos.

  Esmu daudzas reizes uzvarējis un daudzas reizes zaudējis, kas mani ir padarījis par spēcīgāku personību ar lielāku pieredzi, jo ar katru zaudējumu mēs varam tikai augt, pilnveidoties un kļūt stiprāki.

  Jau kopš pamatskolas zināju, ka vēlos strādāt par treneri, vēlos palīdzēt cilvēkiem ne tikai fiziski, bet arī morāli, tāpēc tagad tiecos uz to un pilnveidoju sevi visos veidos, lai pilnveidotu arī citus. Tagad strādāju ar bērniem pirmsskolas iestādē „Kāpēcīši” par sporta skolotāju, kas palīdz man vēl vairāk saprast un atver acis uz fizisko aktivitāšu pamatu pamatiem.