ZUMBA

Treniņam nav jābūt nedz smagam, nedz apnicīgam, tieši pretēji – Zumba® kustības un mūzika ļauj aizmirst par dienas nebūšanām un atbrīvoties no visa, izņemot smaidu!J

Latīņamerikas ritmu iedvesmotas, viegli apgūstamas, kalorijas dedzinošas, fitnesa-deju nodarbības Zumba® rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina kustēties gan nedejotājus, gan tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu treniņos. Zumba® nodarbībās kūsā enerģija un valda pacilātība. Mūzika, kuras ritmā kājas cilājas pašas no sevis, kombinācijā ar Zumba® kustībām ļauj lieliski pavadīt laiku vai vienkārši atgūt enerģiju pēc stresa pilnas un garas darba dienas! Zumba® ir ne tikai lielisks līdzeklis pašsajūtas uzlabošanai, bet arī ļoti efektīvi dedzina kalorijas.

Mani sauc Ilze un es esmu gatava dalīties ar jums savā aizrautībā ar Zumba!

Savā līdzšinējā mūžā esmu apmeklējusi daudz un dažādas fitnesa un deju nodarbības, taču, diemžēl, kad viss jau bija apgūts, agri vai vēlu iestājās rutīna (vismaz man). Tā tas bija līdz 2013.gada sākumam, kad man piedāvāja piedalīties Zumba® instruktoru apmācībās Igaunijā un iegūt instruktora sertifikātu. Nu jau 3 gadus es vadu nodarbības un, ticiet vai nē, bet uz katru nodarbību joprojām dodos ar aizrautību un patiesu prieku!

Ja gribi uzlabot garastāvokli, aizmirst par ikdienas kreņķiem un stresiem un varbūt nedaudz pasmaidīt pats par sevi, nāc un pamēģini –– kopā izdejosim un „izgaršosim” salsas, mambo, regetona, sambas un citus deju soļus Zumba® nodarbībās Cukurfabrikas telpās Jelgavā!

DSC_2293

Certificate_Zumba basic 1