STRONG by Zumba

STRONG by Zumba – tas ir augstas intensitātes intervāla tipa treniņš, kur katra kustība ir sinhronizēta ar mūziku un tiek strādāts pilnīgi ar visām muskuļu grupām. Lai arī programmas nosaukumā ir vārds Zumba ar ierasto Zumba treniņu te nav nekā kopīga, jo 90% no nodarbības veido kardio un muskuļu vingrinājumi – pietupieni, izklupieni, spērieni, palēcieni, piepumpēšanās, prese utt. Atšķirībā no citiem augstas intensitātes intervāla treniņiem, kur mūzikai ir tikai pavadošā jeb otrā plāna loma un katrs instruktors veido playlisti pēc saviem ieskatiem un patikas, STRONG by Zumba programmā mūzika ir tās sirds – katrai atsevišķai kustībai to ir veidojuši un sinhronizējuši dažādi slaveni producenti.
Mūzika, kā arī tas, ka programma ietver daudz dažādu kustības virzienu, vienlaicīgi fokusējoties uz spēku, izturību un kardio, arī ir STRONG by Zumba panākumu atslēga – to, ko parasti jāveic ar zināmu piepūli (piem., piepumpēšanās) šī treniņa laikā izdodas izdarīt ar baudu.
Programma piemērota jebkuram vecumam un dzimumam, jo katru kustību var pielāgot atbilstošam indivīda sagatavotības līmenim.