IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI APMEKLĒTĀJIEM

Uz visām BeneFit nodarbībām ir obligāta iepriekš pieteikšanās, lai rezervētu Jums inventāru vai vietu zālē. Pirmtiesības apmeklēt nodarbību ir tiem apmeklētājiem, kas iepriekš pieteikušies, kā arī reģistrējušies pirms nodarbības pie administratores un samaksājuši nodarbības maksu. Lūgums ierasties pirms nodarbības laicīgi, lai neveidotos garas rindas un netiktu kavēts nodarbības sākums.

Deju centra Cukurfabrika vadībai ir tiesības atcelt nodarbību, ja nav pieteicies vairāk kā 1 apmeklētājs.

1. Ienākot deju centra telpās, virsdrēbes atstāt uz pakaramajiem un āra apavus atstāt plauktos pie administratores vai arī tos ielikt līdzpaņemtajā maisiņā.
2. Lietot maiņas apavus nodarbību zālēs un pārvietojoties pa virsmu, kas ir klāta ar paklājiem.
3. Informēt administratori par savu ierašanos uz nodarbību un samaksāt nodarbības maksu. Ja ierodaties pie mums pirmo reizi, Jūs piereģistrēs, pierakstot Jūsu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi, lai varam Jūs informēt par izmaiņām nodarbību laikos. Ja 3 mēnešus nebūsiet apmeklējis kādu konkrētu nodrabību, tad tiksiet dzēsts no mūsu sistēmas. Ja atsāksiet apmeklējumus, tad lūgsim no jauna Jūsu datus.
4. Nenodot apmeklētāju karti trešajai personai.
5. Deju centra telpās ievērot tīrību, kārtību un ugunsdrošību, kā arī nesmēķēt, nelietot un neienest telpās alkoholiskos dzērienus un narkotiskās vai apreibinošās vielas.
6. Būt atbildīgam un informēt treneri par problēmām saistībā ar veselības stāvokli, lai
viņš/viņa varētu palīdzēt izvēlēties atbilstošo slodzi un vingrojumu intensitāti.
7. Vingrinājumus izpildīt tikai pēc trenera norādījumiem un neveikt darbības, kas var kaitēt Jūsu vai apkārtējo drošībai.
8. Segt visus materiālos zaudējumus, kas radušies deju centra inventāra tīšu vai netīšu bojājumu rezultātā.
9. Sekot līdzi personiskajām mantām nodarbību laikā. Deju centra vadība neatbild par deju centrā nozaudētām un atstātām mantām.
10. Katrā zālē ir dzeramā ūdens aparāts, tāpēc lūdzu nenest zālēs krāsainus dzērienus, kuri reizēm izlīst un kuru dēļ grīda kļūst lipīga.
11. Ja nodarbības laikā Jums ir līdzi bērns, kurš nepiedalās nodarbībā, Jūs esat atbildīgs par viņa drošību un to, lai viņš netraucē citiem deju centra “Cukurfabrika” apmeklētājiem.
12. Pēc nodarbības pārliecināties, ka zālē nav palikušas Jums piederošas mantas.
13. Ja vēlaties pēc nodarbības relaksēties saunā, piesakiet to administratorei apmēram 1 stundu iepriekš. Saunā neizmantot skrubjus, ogas, medu vai citus ķermeņa kopšanas līdzekļus. Saunas apmeklējums ir par maksu.
14. Ja nodarbība paredzēta ārā un laika apstākļi ir nepiemēroti nodarbībai, tā tiek atcelta, bet Jūs varat izmantot iespēju apmeklēt kādu citu tajā laikā notiekošu nodarbību deju centrā, saskaņā ar cenrādi.

 

Antigravitātes jogas noteikumi:

  • Uz antigravitātes jogu ir obligāta iepriekš pieteikšanās 1 stundu līdz konkrētās nodarbības sākumam dēļ ierobežota inventāra. Pieteikties var rakstot uz e-pastu benefice.info@gmail.com vai zvanot pa tālruni 27795685.Ja neesat laicīgi pieteikušies, par brīvajām vietām interesēties 1 stundu līdz nodarbības sākumam.
  • Nodarbību vēlams apmeklēt basām kājām, apģērbs ērts, vēlams pieguļošs, no kokvilnas vai kokvilnas izstrādājumiem, augšdaļā garām piedurknēm.Nav ieteicams ēst 1-2 stundas pirms nodarbības.
  • Nodarbības nedrīkst apmeklēt cilvēkiem ar glaukomu, vidusauss iekaisumu, deguna blakusdobumu iekaisumu, epilepsijas slimniekiem, ar ievērojamu vairogdziedzera palielinājumu, ja gada laikā bijušas smadzeņu traumas, grūtniecības laikā, kā arī cilvēkiem ar ļoti augstu asinspiedienu. Menstruāciju laikā arī nav ieteicams apmeklēt šīs nodarbības. Nodarbības nav ieteicams apmeklēt cilvēkiem ar svaru virs 136 kg. Nodarbības var apmeklēt apmeklētāji ar auguma garumu sākot no 1.50m- šis noteikums attiecās uz pieaugušo nodarbību.
  • Antigravitiy Kids var apmeklēt attiecīgā vecuma bērni.

Sākoties āra nodarbībām, lūgums apmeklētājiem ievērot:

  • Došanās uz un no āra nodarbībām notiks caur rezerves durvīm ar apzīmējumu – RAMPA.
  • Atgriežoties ēkā no āra nodarbības, novilkt apavus pie durvīm.
  • Ar āra apaviem stingri aizliegts pārvietoties pa iekštelpas paklājiem.

Par saunas apmeklējumu.

Izvērtējot elektroenerģijas patēriņa daudzumu un izdevumu palielinājumu Deju centrā CUKURFABRIKA, JPPI Kultūra izdeva rīkojumu, kurā ir noteikts saunas izmantošanas cenrādis apmeklētājiem un interesentiem.
Deju centra CUKURFABRIKAS veselīgām un sportiskām Cukurfabrikas nodarbībām (nod.grafikā iekļautām) netiks piemērota atsevišķa samaksa par saunas izmantošanu, ja saunas apmeklējumā pieteiksies 5 nodarbību apmeklētāji. Saunas apmeklējums jāpiesaka pie administratora. Pārējiem interesentiem par saunas izmantošanas iespējām interesēties pie iestādes vadītājas.